VAROVÁNÍ: SMS platební systém ještě není plně automatický. Aktivace VIP po platbě může trvat delší dobu. Pro urychlení kontaktujte někoho z AT ve hře.

Pokud u nás hrajete, budeme rádi, když nás podpoříte finanční částkou. VIP je stavěno spíše na komunitním základu, takže to není o tom, že VIP má výhody ovlivňující herní mechanismus (nejsme tzv. pay to win server). Veškeré případné výhody jsou samozřejmě v souladu s Mojang EULA.

Výhody

 • Zlatý VIP prefix v chatu, oranžová barva nicku v chatu i nad jménem
 • VIP na Discordu (možnost chatovat si s hráči ve hře na Discordu v kanálu #hra)
 • Připojení i na plný server
 • Barevné psaní na cedulky
 • Barevné psaní do chatu
 • Možnost umístit si na hlavu jakýkoliv blok pomocí /head
 • Možnost nastavit si pro sebe počasí pomocí /pweather sun (slunečno) nebo /pweather storm (bouřka)
 • Možnost proměny v moby (/d - proměna, /ud - vypnutí proměny):
  Ovce: /d sheep
  Prase: /d pig
  Slepice: /d chicken
  Netopýr: /d bat
  Blaze: /d blaze
  Kráva: /d cow
  Creeper: /d creeper
  Osel: /d donkey
  Enderman: /d enderman
  Kůň: /d horse
  Papoušek NOVÉ! : /d parrot
  Zombík: /d zombie
  Kostlivec: /d skeleton
  Králík: /d rabbit
  Lední medvěd NOVÉ! : /d polar_bear
  Ocelot: /d ocelot
  Lama: /d llama
  Slime: /d slime
 • A přidáváme další...

Platba

Tato platba ani tento projekt není nijak spojován ani podporován společností Mojang AB, se sídlem ve Švédském království. SMS technicky zajišťuje Airtoy a.s. Relamace plateb na reklamace@airtoy.cz nebo lince 602 777 555, 9 – 17 hodin, Po-Pá, www.platmobilem.cz.

Pošlete SMS na číslo 9033399 (CZ) nebo 8877 (SK) ve tvaru:

PM MINELANDEU Nick

Cena SMS 99 Kč pro CZ a nebo 5 € pro SK. VIP je platné po dobu 2 měsíců.

Pokud máte zájem o platbu přes účet (vyjde levněji), kontaktujte nás prosím na e-mailu info@mineland.eu. Následně vám zašleme údaje pro platbu.

Všeobecné obchodní podmínky

 1. Poskytovatelem služeb je společnost Green Panda s.r.o. se sídlem Janovského 1252/20, Praha 7 - Holešovice, IČ: 06694365. Společnost je zapsaná v v Obchodním rejstříku vedeným Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 287253. (dále je „provozovatel serveru“)
 2. Předmětem smlouvy je zakoupení VIP statusu ve hře a to na dobu 60 dnů.
 3. VIP status zahrnuje: VIP status ve hře (barevný "nick"), přednostní podporu na serveru, možnost připojení na plný server, možnost psát barevně na herní cedule a do chatu, možnost měnit pro sebe počasí, možnost proměny v moby, možnost umístit na svojí hlavu jakýkoliv blok.
 4. Cena SMS 99 Kč pro CZ a nebo 5 € pro SK. Cena je bez DPH a je konečná, nejsme plátci DPH.
 5. SMS technicky zajišťuje Airtoy a.s. Reklamace plateb na reklamace@airtoy.cz nebo lince 602 777 555, 9 – 17 hodin, Po-Pá, www.platmobilem.cz.
 6. Platba je také možná převodem na bankovní účet. Podrobnosti sdělíme na e-mailu team@greenpanda.cz.
 7. V souladu s ustanovením § 1837 bodu l zákona č. 89/2012 Sb. informujeme spotřebitele, že není možné odstoupit od kupní smlouvy o dodání digitálního obsahu, i když byla uzavřena distančním způsobem.
 8. Dle § 13 zákona č. 634/1992 Sb. informujeme zákazníky, že případné reklamace jsou přijímány na e-mailu team@greenpanda.cz, korespondenčně na adrese Janovského 1252/20, Praha 7 – 170 00 a nebo datovou schránkou yvfyf25. Všechny reklamace budou vyřízeny bezodkladně nejpozději však do 30 dnů od přijetí reklamace.
 9. Spotřebitel má právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb. V takovém případě spotřebitel může kontaktovat subjekt mimosoudního řešení sporu, kterým je například Česká obchodní inspekce se sídlem Štěpánská 567/15, Praha 2 – Nové Město, 120 00. Více informací na www.adr.coi.cz.
 10. Provozovatel serveru si vyhrazuje právo, bez předchozího upozornění, tyto podmínky dle své vůle libovolně měnit a upravovat.
 11. Tyto všeobecné podmínky nabývají platnosti a účinnosti dne 8. února 2018.