O co jde?

Mineland Civilization je speciální verze hry, která přidává spousty itemů, mobů, herních mechanismů a všeho dalšího. Základem je Minecraft 1.7.10 obohacený o několik módů. Pro to, abyste se mohli připojit, potřebujete speciální launcher - tj. Technic launcher, který si můžete stáhnout výše.

Chat i tabulátor jsou ve hře společné, ale kvůli módům je nemožné přecházet s jedním klientem mezi všemi Mineland servery. IP adresa (kterou ale pravděpodobně vůbec nebudete potřebovat) pro náš módovaný server je mod.mineland.eu.

Jak se připojit?

  • Zaregistrujte se na náš Whitelist a počkejte na potvrzení o přijetí (registrace viz níže).
  • Stáhněte si Technic Launcher, nainstalujte si ho a v něm pak klikněte na "Mods" a vyhledejte "Mineland Civilization". Opět klikněte na "Install" a nainstalujte náš modpack.
  • Při spuštění vždy v záložce "Mods" vyhledejte již nainstalovaný "Mineland Civilization" a klepněte u něj na "Play".
  • Po spuštění hlavní nabídky si ještě stáhněte náš Resource pack a vložte ho do složky %appdata%\.technic\modpacks\mineland-civilization\resourcepacks, ve Windows složku %appdata% najdete v nabídce "Hledat" po zadání %appdata%. V OS Linux jde o složku /home/Vase-jmeno/.technic/modpacks/mineland-civilization/resourcepacks. Tento resource pack si pak nezapomeňte v nastavení klienta aktivovat (Settings -> Resource Packs).
  • Pak stačí klepnout na "Play Mineland".
  • Pokud jste warez a nejste registrovaní ani na jednom z našich serverů (Survival/Adventure), je třeba se zaregistrovat (/register) a pak využívat přihlašování (/login). Hráči s koupeným Minecraftem jsou přihlašováni automaticky.

Registrace na Whitelist

Na serveru ještě probíhá testování. Registrace na whitelist budou spuštěny v řádu několika dnů.

Civilization pro vás momentálně připravují:


_Le0_

Oqapo