Pokud máte pocit nespravedlivého odsouzení, můžete se odvolat na e-mailu info@mineland.eu. Nezapomeňte uvést důvod, proč bychom vás měli unbanovat a váš nick!

Pravidla

Především jde o to nekazit a neznepříjemňovat hru ostatním. Takže pokud vás admin upozorní, zřejmě s tímto máte problém a následkem může být i ban.

 1. Respektujte věk svých spoluhráčů. Snažte se pomoci mladším hráčům, kteří nemusí tak dobře chápat pluginy, třeba jen proto, že nemají tak dobrou znalost angličtiny jako vy.
 2. Chat není žumpa - tak ho nespamujte, neobtěžujte v něm, nehádejte se a nestěžujte si opakovaně (snažíme se, aby lagy byly minimální, ale když už se to stane, tak nám neustálé stěžování rozhodně nepomůže). Bylo by fajn psát pravopisně správně a projevovat se v rámci slušnosti.
 3. Je přísně zakázáno propagovat cizí servery a také propagovat náš server na cizích serverech - ničí to naše jméno.
 4. Cheaty, hacky, využívání bugů je přísně zakázáno.
 5. Grief je zakázán (tj. krádež a ničení cizích staveb).
 6. Zabíjení hráčů zbabělým způsobem (pádem, podpálením, pastmi atd.) je zakázáno. PVP je povoleno, tam kde vám to půjde.
 7. Neničte přírodu - 1x1 díry, cobblestone sloupy, drancování NPC vesnic, grief strongholdů, koruny stromů ve vzduchu...
 8. Je zakázáno mít více účtů (výjimku mají samozřejmě sourozenci nebo např. vesnice za natem).
 9. Za svůj účet si každý ručí sám, pokud někomu řeknete heslo, je to vaše blbost.

Změna pravidel vyhrazena.

Záznam pro konkrétního hráče


Banlist

Jméno/IP Důvod Kým Typ Uděleno Skončí

Všeobecné podmínky hraní na serveru Mineland

 1. Všechen virtuální majetek na serveru (například, avšak nejen pouze, itemy, účty, výhody) je výhradním vlastnictvím serveru Mineland.
 2. Provozovatelé serveru Mineland si vyhrazují právo, bez předchozího upozornění a bez udání důvodu, přerušit či pozastavit funkčnost (respektive činnost) serveru.
 3. Nejvyšší autoritou serveru je team administrátorů označovaný také, avšak nejen pouze, jako „Admin Team“ nebo „AT“. Proti jejich rozhodnutí neexistuje opravného prostředku.
 4. Tento projekt není nijak podporován společnosti Mojang AB, se sídlem ve Švédském království.
 5. Primárním účelem tohoto projektu je testování emulačního softwaru.
 6. Pojmem „hráč“ kdekoliv uvedeného na tomto webu, na herním serveru, či jiných místech jakkoliv spojených se serverem Mineland se rozumí „tester“.
 7. Provozovatel serveru si vyhrazuje právo, bez předchozího upozornění, tyto podmínky dle své vůle libovolně měnit a upravovat.
 8. Pokud by se stalo některé ustanovení těchto všeobecných podmínek neplatným, zůstává platnost ostatních ustanovení nedotčena.
 9. Tyto všeobecné podmínky nabývají platnosti a účinnosti dne 1. dubna 2017.